Назва товару

ПИВНА ДРОБИНА ДЛЯ ПОТРЕБ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Виробник

Україна

%введення

Ціна

по запиту

ПИВНА ДРОБИНА ДЛЯ ПОТРЕБ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 Останнім часом використання пивної дробини стає все більш актуальним. І справа не тільки у її дешевизні, а й у широких можливостях використання.

Пивна дробина утворюється після фільтрації пивного сусла в процесі варки пива. Це натуральний, екологічно чистий продукт з високим вмістом протеїну (в 2-3 рази більшим, ніж в ячмені). З неї можна виробляти біогаз, екологічне добриво, електроенергію, застосовувати при виготовленні хліба, макаронних і ковбасних виробів. Але найчастіше пивна дробина все ж таки застосовується у потребах сільського господарства. Наприклад, у розвинених країнах Європи та Близького Сходу її використовують як високоякісний корм для тварин, як цілком натуральний, екологічно чистий та біологічно активний продукт без хімічних домішок. До того ж пивна дробина отримується з рослинної сировини, що не піддається генетичній модифікації, а як наслідок — не може проявляти мутагенні та інші негативні властивості.

У сільському господарстві пивну дробину можна використовувати у сирому, консервованому та сухому вигляді. Різниця полягає у строках придатності. Пивна дробина є високоякісним кормом для тварин як у сирому, так і в сухому вигляді. Та влітку, коли накопичується значна кількість пивної дробини, перевозити її у сирому вигляді практично неможливо, вона швидко псується. Перевагою ж сухої дробини є строк зберігання — півроку, крім того вона містить вітаміни групи В і необхідні мікроелементи.

Відгодівля тварин сухою пивною дробиною допомагає збільшити удої молока, приростити живу вагу великої рогатої худоби та свиней. До того ж в умовах поширення проблеми «коров’ячого сказу», коли використання кісткового борошна може становити загрозу для тварин, комбікорми на основі пивної дробини є цілком безпечним.